דיה

 2daya22253    daya pul    daya profile    daya76המפגש שלי עם עולם המדיטציה היה דרך המורה ההודי אושו , שטען שאיני יודעת ומכירה את עצמי   הוא צדק ואני התחלתי בחיפוש רוחני.

במהלך החיפוש השתתפתי בעשרות סדנאות תרפיה, מדיטציה ורוחניות , עברתי דרך מצבי תודעה משתנים וחוויות התעוררות (סאטורי) בהן חוויות מצבי תודעה של שקט, נו-מיינד, אחדות עם היקום אושר עצום וחמלה. קראתי לאותו מצב תודעתי שאני מחפשת " הארה " מצב התודעה האולטימטיבי. חוויות אלו ניראו לי כמו התקרבות אל הארה וכשהן חלפו הרגשתי שאני מתרחקת.. אז עדיין לא הבנתי שאני מחפשת מצב תודעתי שלא באמת קיים. אין מצב שבו התודעה מתקבעת על כפתור אוטומט של אושר ושקט ושם היא נשארת.

במשך שנים לא היה מקום או זמן בחיי שהחיפוש הפנימי אחר הדרך  נעלם ממני, הוא כל הזמן נכח והיה הדבר העיקרי שהתעסקתי בו. במהלך שנים אלו, עברתי לגור באשרם וכל חיי הוקדשו לחיפוש.

לאחר ארבע שנים באשרם בו חייתי, עזבתי ודווקא היציאה אל החיים, הביאה עימה חוויית התעוררות שהייתה אחרת מחוויות אחרות במהלך הדרך- חוויתי התפרקות מוחלטת, כל מי שחשבתי שאני או הדימויים שבעזרתם דמיינתי את עצמי נעלמו ויחד איתם הרגשתי שגם אני נעלמת.

במצב התודעתי הזה שהייתי מספר ימים עד שפגשתי עם המורה הרוחני קרטר , אשר הבהיר לי את הדרך , עזר לי להבין מה קורה לי והאיר את הבלבול שהייתי שרויה בו.

בעזרתו הכרתי בכך שמעולם לא הייתי הסיפורים שלי ולכן מה שמתפרק הן "רק" כל הרעיונות שהיו לי על עצמי והעולם, ואלו לא היו אמיתיים מעולם. ומה שנעלם בעצם היא רק אותה "אני" שחשבתי את עצמי, וכשהיא נעלמת אני חיה וקיימת. כך הכרתי במי שאני באמת. החרדה והבילבול  נעלמו ולפתע היה ברור שמההתחלה לא היה מה לחפש, אני תמיד הייתי כאן והחיפוש נגמר.
הלכתי לעבוד כפקידת קבלה. לא היה צורך להנחות או לשתף בחוויה. הכל היה פשוט כמו שהוא.
לפני שלוש שנים פגשתי את הרידס וחזרתי לשתף מתוך חוויתי הישירה ולהנחות את "מפגשי הסנגהה מהתעוררות להארה".


אחרי שנתיים נוספות בהן התמקדתי בשיחות אישיות על התעוררות והארה וליווי תהליכים רוחניים במקביל להנחיית הסנגהה, חזרתי לטפל גם בתרפיה ובנשימה.

לאתר של דיה: www.dayagolan.co.il

טלפון למפגשים אישיים: 0523533299